Το Παράρτημα Αχαρνών Φυλής της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας, συνεχίζει τις ενημερωτικές εκδηλώσεις στις σχολικές μονάδες του Δήμου Αχαρνών. Ο Πρόεδρος κ. Παναγιώτης Καζανάς παρευρέθηκε στις 28/5/2024, στο 27 ο και 30 ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών για να ενημερώσει τους μαθητές αναφορικά με τη στοματική υγιεινή, ενώ στις 29/5/2024, επισκέφθηκε το 13 ο Δημοτικό Σχολείο για να παρουσιάσει στους μαθητές το ίδιο θέμα, να συνομιλήσει μαζί τους και να απαντήσει στις απορίες τους.
Γραφείο Τύπου και Επικοινωνίας
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου